جامد بازار برنامه ریزی هوشیار خرما صنعت

جامد: بازار برنامه ریزی هوشیار خرما صنعت

تصاویر) + ثروتمندترین بازیگران زن تاریخ هالیوود را بشناسید (

اگر چه زیاد ثروتمندان هالیوود را مردان تشکیل می دهند ولی زنانی نیز هستند که در میان ثروتمندترین شخصیت های هالیوود جایی جهت خود دست و پا کرده و از اعتب..

ادامه مطلب

رادیو بخشی از وجود ماست/ بعد از سال‌ها در یک سریال بازی می کنم ، فریبا متخصص

فریبا متخصص بازیگر رادیو و تلویزیون گفت که این روزها درگیر بازی در سریال «دستت را به من بده» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور است.  فریبا ..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (566)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

از جایی خط نمی گیرم / عکس ، مهران مدیری

به گزارش جام جم آنلاین، شب گذشته مهران مدیری مجری و کارگردان برنامه تلویزیونی «دورهمی» میزبان روشنک عجمیان بازیگر سینما و تلویزیون شد. مهران مدیری:..

ادامه مطلب

نامه تهیه‌کننده «مادر قلب اتمی» به مدیر حوزه هنری

سید امیر سیدزاده تهیه‌کننده فیلم «مادر قلب اتمی» با ارسال نامه‌ای که متن آن را در اختیار رسانه‌ها قرار داده، از ریاست شرکت سینمایی حوزه هنری شرکت تبل..

ادامه مطلب

هیجان عجیب و غریبی دارم ، اکران خاص «برادرم خسرو» / فرزند شکیبایی

پروین کوشیار و پوریا شکیبایی همسر و فرزند زنده‌یاد خسرو شکیبایی،در پردیس آزادی شامگاه 12 خرداد ماه به تماشای «برادرم خسرو» نشستند. اکران خاص «برادر..

ادامه مطلب

علت مومیایی کردن عباس کیارستمی

در زمینه مومیایی کردن افرادی که قرار است جسد آنها از مسیر ایرلاین‌ها به صورت هوایی انتقال یافته شود در روشی دیگر، امعا و احشا بدن متوفی خارج و به جای ..

ادامه مطلب