جامد بازار برنامه ریزی هوشیار خرما صنعت

جامد: بازار برنامه ریزی هوشیار خرما صنعت

گت بلاگز اخبار علمی و آموزشی «واتسون» شخصیت شما را به تصویر تبدیل می‌کند.

سوپر کامپیوتر شرکت IBM در یک نمایشگاه عجیب هنری، تصویرهای افراد را براساس ویژگی‌های شخصیتی آنها می‌سازد. .

«واتسون» شخصیت شما را به تصویر تبدیل می‌کند.

«واتسون» شخصیت شما را به تصویر تبدیل می کند.

عبارات مهم : تصویر

سوپر کامپیوتر شرکت IBM در یک نمایشگاه عجیب هنری، تصویرهای افراد را براساس شاخصه های شخصیتی آنها می سازد. .

به گزارش آنا ، شرکت IBM چند سالی است که یک ابرکامپیوتر تازه به نام «واتسون» وارد کار کرده است که از هوش مصنوعی سطح بالایی بهره می گیرد. این سوپر کامپیوتر از وقت شروع به کار تا به امروز پرسشها و پرسشها روزانه زیادی را جهت انسان ها حل کرده هست. از مشاوره آشپزی با مواد عجیب و غریب تا حل پرسشها ریاضی و یافتن الگوهای شخصیتی، همگی در فهرست خدمات این سوپر کامپیوتر قرار دارند.

«واتسون» شخصیت شما را به تصویر تبدیل می‌کند.

این روزها واتسون در نیویورک در یک نمایشگاه هنری عجیب مشغول به کار است که قرار است تا دو هفته دیگر نیز ادامه داشته باشد. در این نمایشگاه این ابرامپیوتر با استفاده از شاخصه های شخصیتی ای که از افراد می شناسد، تصویر آنها را شکل می دهد. در میان تصویرهای ساخته و به نمایش درآمده، تصویر ماری کوری، فیزیکدان و شیمیدان لهستانی و کاشف رادیواکتیو و نیکولا تسلا، مخترع، مهندس برق و مهندس مکانیک صربی الاصل آمریکایی، هم دیده می شود.

روش کار به این شکل است که این هوش مصنوعی از روی نوشته ها، نقل قول ها، شیوه زندگی و حتی خاطرات تعریف شده است افراد قدیمی، از آنها تصویری شکل می دهد ولی هنگامی که شما به عنوان یک شخص زنده به این سوپر کامپیوتر مراجعه می کنید، از شما چند پرسش روانکاوی خواهد پرسید. هنرمند مورد علاقه شما کیست و چرا؟ در نوجوانی تصمیم داشتید هنگامی که بزرگ شدید چه کاره شوید؟ اگر بتوانید یک شخصیت سینمایی شوید چه کسی را گزینش می کنید؟ و … بعد از آن یک تصویر از صورت شما گرفته می شود و کامپیوتر بر اساس چهار شاخصه شخصیتی یعنی: هیجان زدگی (استرس)، تطبیق پذیری، برون گرایی و در آخر وجدان و مذهبی بودن که به هر کدام یک آیکون خاص تخصیص داده شده است داده شده است هست، تصویر شما را از روی تصویر می سازد. رنگ این تصویر که نشان دهنده میزان استفاده از آیکونی خاص هست، شخصیت شما را در تصویر برملا می سازد.

سوپر کامپیوتر شرکت IBM در یک نمایشگاه عجیب هنری، تصویرهای افراد را براساس ویژگی‌های شخصیتی آنها می‌سازد. .

این نمایشگاه هم اکنون در نیویورک برقرار است و IBM قصد دارد به زودی آن را در بعضی شهرهای بزرگ دنیا هم برپا کند ولی جهت کسانی که امکان حضور در نمایشگاه را نداشته باشند، امکان اتصال اینترنتی به واتسون و ارسال تصویر با وب کم نیز وجود دارد.

اکنون هوش مصنوعی به نقطه ای رسیده است که می تواند از تصویر و چند پرسش به واقعیت روحیات انسان پی ببرد و آن را با دقت خوبی تصویر کند، در صورتی که بتواند این شاخصه ها را شبیه سازی نیز بکند، وارد عصری می شویم که شاید تشخیص صورت ربات از انسان کار آسانی نباشد.

واژه های کلیدی: تصویر | تصویری | کامپیوتر | نمایشگاه | هوش مصنوعی | اخبار علمی و آموزشی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs