جامد بازار برنامه ریزی هوشیار خرما صنعت

جامد: بازار برنامه ریزی هوشیار خرما صنعت

گت بلاگز اخبار حوادث سقوط مشکوک زن دکتر از برج

سقوط مرگبار زن دکتر روانشناس از برج فرهنگیان در شرق تهران، کار آگاهان پلیس جنایی پایتخت را با معمایی پیچیده روبه‌رو کرد. 

سقوط مشکوک زن دکتر از برج

سقوط مشکوک زن دکتر از برج

عبارات مهم : فرزند

سقوط مرگبار زن دکتر روانشناس از برج فرهنگیان در شرق تهران، کار آگاهان پلیس جنایی پایتخت را با معمایی پیچیده روبه رو کرد.

به گزارش جام جم، ساعت 4 و 50 دقیقه 4 فروردین امسال یکی از ماموران کلانتری 126 تهرانپارس با بازپرس سجاد منافی آذر، کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تماس گرفت و از فوت مشکوک زنی جوان از طبقه 19 برج فرهنگیان در شرق پایتخت خبرداد.

با دستور بازپرس جنایی تحقیقات جهت رازگشایی از این ماجرا شروع شد. ماموران تیم بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی با حضور در این برج به تحقیق از همسایه ها پرداختند که معلوم شد زن 39 ساله، دکترای روان شناسی داشته و از ساکنان برج است و همراه شوهر و دو فرزندش در این ساختمان زندگی می کردند. هیچ کس نمی دانست که این زن چطور سقوط کرده هست. تحقیقات از همسایه ها نشان می داد این زن فردی مهربان بوده و با کسی اختلافی نداشته و فوت او همسایه ها را متاثر کرده است.

سقوط مشکوک زن دکتر از برج

جسد زن دکتر به پزشکی قانونی انتقال یافته شد و تحقیقات ادامه داشت تا این که شوهر او اعلام کرد آن شب مهمان داشته اند و نمی داند چطور همسرش به پایین افتاده و جانش را از دست داده هست. با سر و صدای همسایه ها متوجه ماجرا شده است هست. ماموران از مهمانان منزل نیز تحقیق کردند و این افراد نیز گفته های مشابهی را مطرح کرده و گفتند نمی دانند زن میزبان چطور این بلا سرش آمده است.

تحقیقات در این باره ادامه داشت تا این که دیروز مادر زن فوت شده است با حضور در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران بابت فوت مشکو ک دخترجوانش شکایت کرد.

سقوط مرگبار زن دکتر روانشناس از برج فرهنگیان در شرق تهران، کار آگاهان پلیس جنایی پایتخت را با معمایی پیچیده روبه‌رو کرد. 

وی به بازپرس پرونده گفت: شب قبل از فوت دخترم، او همراه دو فرزندش به منزل مان آمد و فرزند ها را نزدم گذاشت و به منزل خودش بازگشت. حال و روزش خوب بود و قرار شد روز بعد بیاید و فرزند ها را ببرد و اگر نتوانست من فرزند ها را نزدش ببریم. دیگر از او خبری نداشتیم تا این که روز بعد از طریق دامادم با خبر شدیم که دخترم براثر سقوط از برج فوت کرده هست. نمی دانم آیا این اتفاق افتاده هست. من به فوت او مشکوک هستم.

با شکایت این زن، قرار شد تحقیقات از شوهر زن دکتر جهت رازگشایی از سقوط مرگبار شروع شود.

واژه های کلیدی: فرزند | تحقیقات | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs